תרומה לרשב"י
כתבו לנו
פייסבוק

אזכרה אצל רשב"י הקדוש

טקס אזכרה בהיכל הרשב"י הקדוש במירון

יום השנה של אבי המשפחה המנוח עומד להגיע? רוצים לעשות משהו מיוחד לעילוי נשמת יקירכם? אתם מוזמנים לקיים את טקס האזכרה השנתי, בציון הקדוש במירון, בלילה שלפני העליה לקבר המנוח ז"ל. 

אין דבר יותר נשגב ומועיל לנשמה מאזכרה בציון הקדוש במירון, המקום שבו תתחבר הנשמה שעלתה לשמים עם נשמת הצדיק שורש כל הסוד רבי שמעון בר יוחאי. באזכרה תזכו להדליק נר אצל רבי שמעון בר יוחאי לזכות הנפטר, לערוך סעודה לעילוי הנשמה ולהתפלל שבזכות הצדיק נשמת הנפטר תזכה למנוחה נכונה תחת כנפי השכינה. 

מה זה טקס אזכרה אצל רשב"י?

ישנם דברים מיוחדים שאותם ניתן לעשות אך ורק ביום האזכרה על המנוח ז"ל. באירוע שיתקיים בבית הרשב"י, תזכו לעשות סיום משניות, המועיל מאוד לנפטר. בקבלה מופיע ש'משנה' הם אותיות 'נשמה'. מיום שיוצאת נשמתו של האדם מן הגוף ועולה לעולמות העליונים, אין בידי הנשמה אפשרות להעלות את עצמה, כלומר אין באפשרות האדם לתקן לאחר שנפטר. רק הקרובים שנשארו כאן, יכולים לפעול בעד עילוי נשמתה ולעשות עבורה נחת רוח. 

במהלך טקס האזכרה, ילמדו המשתתפים את ספר הזוהר הקדוש, המסוגל מאוד לעליית הנשמה. מקובלי הישיבה יערכו את תיקון הנפטרים, וידליקו נר לע"נ הנפטר. 

המשתתפים ישבו סביב שולחנות ערוכים, ויקדישו את כל ברכות הסעודה לעילוי נשמת יקירכם. 

אם אתם לא יכולים להגיע למירון, אנחנו נעשה זאת כאן עבורכם ועבור עילוי נשמת יקירכם!

השירות ללא תשלום וזאת לעילוי נשמת נפטרי עם ישראל!

יצוין, כי צוות מיוחד של בית הרשב"י יעמוד לרשותכם, לתכנון האירוע והתאמתו עד לפרטים הקטנים. 

 

לתיאום תאריך לטקס אזכרה במירון לחצו כאן


    אנחנו כאן כדי לעזור לכם

    זקוקים לייעוץ? מתקשים בקבלת החלטה גורלית? תפילות בעת צרה, הדלקת נרות, ברכות כל תחומי החיים או כמה מילים של כותרת משנה שפונה ישירות לקהל היעד במטרה לקדם את נושא הייעוץ והסגולות של הרשב”י.

    לייעוץ אישי וסגולות חייגו:

    1700-55-80-80