כתבו לנו
פייסבוק
תרומה לרשב"י

בת מצווה אצל הרשב"י הקדוש

"היום המאושר שלה – אצל רשב"י הקדוש!"

הילדה הקטנה גדלה ועכשיו היא עומדת בפתח ימי הנערות – גיל ההתבגרות. היום המסמל את המעבר מקטנות לגדלות הוא יום ההולדת של גיל 12 המכונה יום 'בת מצוה'. מילדה המקיימת מצוות רק כדי להתחנך בהם, היא הופכת לגדולה שיש לה חיבור עמוק לעם ישראל דרך התורה והמצוות.

אתם מוזמנים להפוך את היום הזה, ליום משמעותי ביותר, ולחוויה ייחודית, מרגשת ורוחנית, שתטמיע חותם לכל חייה של בת המצוה.

כאן, בבית הרשב"י במירון, אנו מציעים לכם לערוך אירוע בת מצוה בקונספט חדשני וייחודי, ולהאיר את יום בת המצווה בחוויה של קדושה ומסתורין. זו חוויה שלא תשכח. חוויה שתלווה את נערת הבת מצווה ואת כל המשפחה לשנים רבות..

סמוך לציון הקדוש במירון, מקום שבו התגלה השפע של תורת הסוד הוא המקום שבו תוכלו לערוך את החגיגה. לשמוח בשמחה שלמה מלאה בהוד קדומים של מגלה תורת הזוהר הקדוש רבי שמעון בר יוחאי אשר פועלו ותורתו מרחפים להם מעל ההר שבקצהו ניצב הציון הקדוש.

 

מה זה בת מצוה אצל רשב"י

אירוע בת המצוה, הוא יום מרגש ביותר עבור ילדתכם. זהו יום מיוחד מאוד. צוות ההפקה של בית הרשב"י, שהפיק עד היום אירועי בת מצוה רבים, יודע בדיוק מה בתכם צריכה ביום הזה, והם יהפכו את היום הזה, מעוד יום בחייה של הנערה, ליום מיוחד במינו.

לצורך כך, יוקדש אולם אירועים בבית הרשב"י, ומעצבות על יכינו את האולם בקונספט חדשני לבחירתכם. החל מעיצוב האולם, בחירת אופי עריכת השולחנות, עיצובי ברים מושקעים ותפאורה מושלמת. הכל, בכדי להעניק לבתכם חוויה מרגשת ביום המיוחד.

האירוע יחל בטקס הפרשת חלה המסוגלת מאוד ליום בת המצווה, ובהשתתפות רבנית ידועה ומוכרת.

למעונינות צוות ההפקה ידאג לכל הפרטים הקטנים. צלם מהשורה הראשונה, תקליטנית שתנעים את האירוע, מזכרות, מגנטים ותכנית אומנותית לבחירה.  

לצוות בית הרשב"י, ישנו ניסיון רב בעריכת אירועים אלו, והוא יעמוד לשירותכם על מנת להעניק לכם חוויה בלתי נשכחת. בתכם, תזכה לתמונת מזכרת מיוחדת במערת ההידרא, כשהיא מדליקה נר לעילוי נשמת רבי שמעון בר יוחאי. 

יצוין, כי צוות ההפקה מומחה בהתאמת האירוע לתקציב שלכם, כאשר בני משפחת אור הרשב"י, אשר זוכים לקבל את האולם ללא כל תמורה, יכולים לאפשר לעצמם לקיים אירוע ברמה גבוהה, במחירים סבירים השווים לכל כיס, ולבוא בראש שקט למירון, לאירוע 'בת מצוה' שלא ישכח!

 

להזמנת אירוע בת מצווה במירון לחצו כאן
    אנחנו כאן כדי לעזור לכם

    זקוקים לייעוץ? מתקשים בקבלת החלטה גורלית? תפילות בעת צרה, הדלקת נרות, סגולות וברכות לכל תחומי החיים

    חייגו:

    1700-55-80-80