כתבו לנו
פייסבוק
תרומה לרשב"י

הניתוח בוטל

צעקתי לרשב"י: "אני עושה בשבילך-אתה תעשה בשבילי!"

רגע לפני הניתוח, הוציאה סילביה ועקנין את מטבע הזוהר, והניתוח בוטל!

רק מי שקיבל בשורה מעין זו – יכול להבין את הקושי והתמודדות. הפחד, החשש והחרדה מפני הבאות. 

הכל החל בכאב בטן שהלך והתעצם. סילביה החלה בבדיקות, הלכה מרופא אחד למשנהו, עד שקיבלה את הממצאים. הרופאים אמרו, שיש להם חסימת מעיים קשה, והיא נדרשת לניתוח מסובך, על מנת לשחרר את החסימה. 

היא לא ציפתה לזה כלל וכלל. משום מקום, לפתע החלו לדבר אתה על בתי חולים, ניתוח ואשפוזים. תקופה קשה ומייסרת.

לשמחתה, יש לה משפחה אוהבת ותומכת. 'משפחת אור הרשב"י'. כבר שנים שהיא מחוברת לרבי שמעון בר יוחאי, בכל דבר שהיא צריכה, תמיד מרימה טלפון למוקד הישיבה. שם, היא זוכה לקבל את מבוקשה. אם זו תפילה, סגולה או בקשה. היא אף זוכה בכל שנה ושנה להדליק את 'נר הרשב"י הקדוש' ביום ל"ג בעומר, ומרגישה כי זה נותן לה כוח לכל השנה כולה!

במהלך חייה, עברה היא דברים לא קלים. הרבה מהמורות עברו על חייה, אך לאורך כל הדרך – מה ששמר עליה יותר מכל, היה החיבור עם רבי שמעון בר יוחאי. הקשר עם הישיבה ועם משפחת אור הרשב"י, נתן לה את התמיכה שלה הייתה זקוקה. 

ברגעים הקשים ביותר – אני פונה לרשב"י

גם ברגעים הקשים הללו, לאחר הבשורה הקשה, היא מיד פנתה לרשב"י. היא יודעת ששם היא תקבל את המענה. כאן, היא תזכה לקבל את מבוקשה.

המוקדנית שענתה לה – הייתה מסבירת פנים. שמעה אותה. כאבה עמה והצטערה יחד אתה. השם של סילביה, הועבר לתפילה מיוחדת של המקובלים, בתיקון חצות. המקובלים הקדושים הזכירו את שמה לישועה ורחמים, בתפילת 'א-ל נא רפא נא לה'. 

יום הניתוח הגיע. היום שממנו כ"כ חששה. היא הוכנסה לחדר הכנה לניתוח, כשכל העת היא מאמינה בכוחו של רשב"י. הייתה לה לפתע תחושה טובה. היא הרגישה שמירה והגנה עליונה. 

רגע לפני שמכניסים אותה לחדר ניתוח, היא הוציאה מכיסה את מטבע הזוהר, אותו קיבלה מישיבת המקובלים. המטבע שלא עוזב אותה לרגע אחד. היא פתחה את הספר, התפללה ונישקה אותו בדביקות. 

הרופא לא הבין מה קרה לה. לשאלתו, ענתה סילביה "אני מבקשת מרשב"י, שכמו שאני עושה בשבילו-כך הוא יעשה בשבילי!".

והיא לא הרפתה. המשיכה בדביקות בתפילה. "אתה תראה שעוד יהיה לי נס". היא אמרה בהתרגשות. 

ומה קרה לבסוף? 

הלא יאומן אכן קרה. הניתוח בוטל! ממצאים חדשים שגילו הרופאים, רגע לפני הניתוח, הביאו לביטולו. סילביה חזרה לחייה.

ויש לה מסר לעם ישראל: "גם אם נראה שאין סיכוי והכל מסביב שחור, תמיד תאמינו בכוחו של רשב"י לשנות את הכל. הרגעים הללו לפני הניתוח, נתנו לי להבין שזכיתי להיות מחוברת למשפחה של ניסים. משפחה של רחמים. תודה לכם משפחת אור הרשב"י, תודה למקובלים הקדושים על התפילות והתיקונים, ותודה לרבי שמעון בר יוחאי, שתמיד עושה עמנו ניסים וישועות". 

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

זקוקים לייעוץ? מתקשים בקבלת החלטה גורלית? תפילות בעת צרה, הדלקת נרות, סגולות וברכות לכל תחומי החיים

חייגו:

1700-55-80-80