תרומה לרשב"י
כתבו לנו
פייסבוק

מסע רוחני בגליל

לגעת… להכיר… להתחבר…

 

מסע 'רוח הקבלה' בגליל העליון

סביב תורת הזוהר והסוד

תמיד חלמתם על מסע רוחני בגליל? תמיד רציתם להכיר יותר, ללמוד ולטעום מאווירת הוד הקדומים? אתם מוזמנים לחוויה של פעם בחיים, במרומי הגליל העליון, בערים שהיו מוקד תורת הזוהר והסוד, והפכו היום למוקדי עליה לרגל לרבבות עמך בית ישראל, בכל השנה כולה.

 

בטח הזדמנתם לא אחת בחייכם לערי הגליל העליון. צפת, מירון, עמוקה. ערים וישובים, הנראים כלקוחים מתקופה אחרת בהיסטוריה של עם ישראל. כל אבן וכל סמטה, טומנות בחובם אווירת מסתורין והילת הוד מרתקת. מי חי במקומות הללו בימי קדם? מי הקים את היישובים הללו? וכיצד קרה שדווקא מהקומות הללו, יצא לעם ישראל אור שמאיר את העולם עד עצם היום הזה?

זהו מסע מיוחד, שנרקם ונבנה במיוחד עבור אלו המעוניינים להכיר ולהתחבר מעט יותר. המשתתפים במסע, מעידים על יום רוחני וחווייתי, שהטעין אותם באנרגיות לתקופה ארוכה. 

המסע מתחיל בעיר צפת, עיר המקובלים. בסמטאותיה של צפת הצרות, שוררת רוח מסתורין. לכל אבן יש סיפור. 

באווירה המיוחדת הזו חי ופעל בשנת ה' ש"ל 1570 האר"י הקדוש, גדולי מקובלי ישראל בכל הזמנים, ויחד עמו תפסו מקום גדולי המקובלים וחכמי תורת הנסתר, שעסקו יומם ולילה בתורת הזוהר. עם בואו לעיר התגלה לאר"י אליהו הנביא והיה מגלה סודות עמוקים יסודות חדשים בתורת הקבלה

בסיורנו בצפת נכיר את הדרכים שבהם צעד במשך שנתיים ימים בלבד האר"י הקדוש, שחולל את המהפכה הכבירה בעולם עם גילויים נשגבים בתורת הקבלה. נחוש את האנרגיה של צפת שבכוחה לפתוח את שערי הדעת ונביט אל בתי הכנסת העתיקים של צפת שבהם היו יושבים במשך דורות מקובלים קדושים ופיהם מלמל את סודות ורזי הקבלה. רק שם, נוכל להבין את כוחם של המקובלים בכל הדורות, להביא ניסים ורחמים עצומים לעם ישראל. 

לאחר הסיור בצפת, נרד בשיפולי העיר אל בית הקברות העתיק, שם בפתח ממתין לנו מקווה האר"י הקדוש. המקום שבו טבל גופו הטהור בעת מגוריו בעיר צפת. נסובב בין הקברים של גדולי הצדיקים שמורשתם מלווה אותנו עד היום ונשמע את הסיפורים שלא סופרו מעולם, סביב גדולי המקובלים הטמונים שם. 

עם תום הביקור בצפת נעשה את הדרך אל מערת האידרא השוכנת בין צפת למירון. במערה הקדושה גילה רבי שמעון בר יוחאי לתלמידיו את כל הסודות שהרשו לו מן השמים לגלות. במקום זה אף יצאה נשמתו בטהרה. לימים, מאיר תורת הקבלה האר"י הקדוש, ישוב אל המערה וילמד בה את תורת הקבלה וסוד הספירות הקדושות והנעלמות.

במערה נלמד קטע מתורת הזוהר הקדוש וכתבי האר"י כדי להרגיש מעט מהתחושות שחשו התלמידים הקדושים, ששתו ממעיין החיים היא תורת הסוד והקבלה שבזכותה עתידים ישראל להיגאל.

 

משם, נמשיך ונעלה ליישוב מירון. נעצור לתפילה מרגשת בקבר הרשב"י, ומיד נמשיך לבית הרשב"י, הבית היחיד בעולם שנבנה על פי כל סודות הקבלה, והוא הבית המקיים את מורשתו של רבי שמעון בר יוחאי בעולם. בסיור מרתק וייחודי, נסייר בין היכלות הבית, מערת ההידרא, היכל הזוהר, היכל הקבלה, היכל התהילים, ונעצור להתברך וללמוד מפי חכמי הקבלה בהיכל ישיבת המקובלים. 

משם, נרד לסעודת אמנים והפרשת חלה באולם בית הרשב"י, שם נאזין למיצג חדשני על סודו הכמוס של רבי שמעון בר יוחאי.

המסע כולו, מלווה על ידי מדריכים מקצועיים המותאמים לקהל היעד, כיבוד עשיר במהלך הנסיעה ואוטובוסים חדשים וממוזגים. לאורך המסע, יתקיימו מספר תחנות עצירה, של ניגון וזמר. כל מסע שכזה ילווה על ידי רב או רבנית בהתאמה, שיעניק מימד רוחני וייחודי למסע המיוחד בגליל. 

וזה עוד לא הכל! 

המסע כולו יתועד, יצולם, וישלח לכם כמזכרת בסיום יום המסע, בכדי שתוכלו להתרגש עוד זמן רב מהמסע המיוחד. 

המסע בגליל מתאים מאוד לוועדי עובדים, ארגונים, צוותי הוראה, בתי ספר, מפגשי חברה ותרבות וכטיול מאורגן לכל קהל-יעד!

יצוין, כי צוות מרכז המורשת 'אור הרשב"י'  מומחה בהתאמת האירוע לתקציב שלכם, כאשר ניתן לערוך סיור ללא כל תמורה, ולהפתיע את חבריכם או העובדים באירוע רוחני של פעם בחיים שלא ישכח מהם זמן רב!

 

לתיאום תאריך למסע 'רוח הקבלה' מסע רוחני בגליל – חוויה רוחנית שלא חוויתם מעולם! לחצו כאן

 

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

זקוקים לייעוץ? מתקשים בקבלת החלטה גורלית? תפילות בעת צרה, הדלקת נרות, ברכות כל תחומי החיים או כמה מילים של כותרת משנה שפונה ישירות לקהל היעד במטרה לקדם את נושא הייעוץ והסגולות של הרשב”י.

לייעוץ אישי וסגולות חייגו:

1700-55-80-80