כתבו לנו
פייסבוק
תרומה לרשב"י

נס זיווגים!

"חודש בדיוק לאחר שהדלקתי את 'נר הרשב"י הקדוש' מצאתי אהבה חדשה"

ברגע של ייאוש ואי-וודאות, זכתה אילנה בנרי להדליק את נר הרשב"י הקדוש, ואז החיים שלה השתנו לטובה…

בגיל 38, עמדה אילנה בנרי תחת החופה. היא הייתה בטוחה שהגיעה אל המנוחה והנחלה, והיא צועדת לעבר חיים מאושרים וזוגיות טובה. חמישה חודשים בלבד הספיקו לה בכדי להבין, שהאדם אתו התחתנה, הוא לא בדיוק האדם שלצדו היא רוצה לחיות את חייה. היו אלו ימים קשים. מצד אחד, בניית קשר חדשה, ומהצד השני אכזבה גדולה. היא הרגישה שהחתונה הזו הייתה לרעתה, וגמלה בלבה החלטה להתגרש. זו היתה החלטה לא פשוטה. כמה חיכתה והמתינה להתחתן ולבנות את חייה החדשים. היתה זו תקופה קשה, מלאה בסבל וכאב. 

בגיל 39, מצאה את עצמה אילנה לבד. גרושה, ועם עתיד לוט בערפל. היא לא חשבה שתזכה לעמוד שוב תחת החופה, וכבר החלה לחשוב על טיפולי פוריות על מנת שתוכל בעתיד להביא ילדים לעולם.

ואז, משום מקום, היא זכתה לפתוח דף חדש בחיים. היה זה בתקופת ל"ג בעומר, והיא שמעה וקראה על סגולת 'נר הרשב"י הקדוש'. היא שמעה על משפחת אור הרשב"י, ועל הניסים הגדולים שזוכים להם אלו המחוברים לצדיק, והחליטה אף היא לעשות מעשה. 

התקשרתי לישיבה וביקשתי את 'נר הרשב"י הקדוש'

היא התקשרה למוקד הישיבה, וביקשה לקבל את 'נר הרשב"י הקדוש' המסוגל לזיווגים. ביום ל"ג בעומר, היא התחברה לשידור החי של תפילת המקובלים בישיבה, ויחד עמם הדליקה את הנר. בשעה המסוגלת לזיווגים. ברגע המיוחד ביותר. היא התפללה מעומק לבה שתזכה להכיר את בחיר לבה, אבל הפעם באופן סופי. שיהיה לצדה ויתמוך בה ברגעים הקשים. שיבנה אתה ביחד קשר אמיתי שלא יתפוגג לעולם.

כמה בכתה אילנה באותם רגעים. היא עמדה אל מול הנר, והרגישה שמשהו חדש נפתח בחיים שלה. 

התחושות שלה, היו אמיתיות. כי חודש לאחר מכן, בדיוק חודש, היא את בעלה אבי. אלמן עם 2 ילדים קטנים, שחיפש אף הוא להתחיל התחלה חדשה בחייו. וכך, זכתה אילנה גם להכיר את בעלה לעתיד, וגם לגדל את הילדים המתוקים שלו, והם – זכו באמא במתנה. 

בימים אלו ממתינה אילנה לנס נוסף, לחבוק בן משלה, והיא בטוחה שלרשב"י יהיו את הדרכים הנכונות להביא לה את הנס.

ויש לה מסר לעם ישראל: "לרשב"י יש את הדרכים שלו לעזור לכל אחד ואחת. לא האמנתי שחודש בלבד לאחר שאזכה להדליק את נר הרשב"י הקדוש, החיים שלי יתהפכו לטובה. ממצב של גרושה שלא רואה עתיד, זכיתי לאהבה חדשה ולחיים מאושרים. תודה לכל הצדיקים במירון שמתפללים על עם ישראל, ותודה לרבי שמעון על הנס".

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

זקוקים לייעוץ? מתקשים בקבלת החלטה גורלית? תפילות בעת צרה, הדלקת נרות, סגולות וברכות לכל תחומי החיים

חייגו:

1700-55-80-80