כתבו לנו
פייסבוק
תרומה לרשב"י

נס ילדים!

"הייתי מיואש לחלוטין. לא האמנתי שאזכה להתחתן ולהביא ילדים לעולם. ואז הגיעה הישועה ממקום בלתי צפוי…"

לא אתרי היכרויות, לא מפגשים ולא שידוכים, הובילו את רמי בן מרגי לחתונה המאושרת ולילדים שבאו אחר כך…

לא תמיד רואים את הישועה מיד. אבל מי שמתמיד בכך ולמרות הקושי לא מוותר וממשיך להיות מחובר, זוכה שהשערים נפתחים. וכשהם נפתחים, הם לא נסגרים כ"כ מהר, והשפע ממשיך להגיע… 

שבע שנים שרמי בן מרגי המתין לישועה שלו. או כפי שהוא מגדיר את זה "הנס שלי". למרות שניסה הכל, לא הצליח רמי להכיר את בחירת לבו. הוא לא זכה להתחתן. עשר שנים של בדידות, קושי ומחשבה על העתיד. ברגעים של שבירה, הוא היה בטוח שהוא לא יתחתן לעולם. הוא היה בטוח שישאר רווק לכל החיים. 

ובכל השנים הללו, הוא ניסה הכל. פגישות, שידוכים, אתרי היכרויות וכל דבר שיכול לקרב אותו לזיווג. אך שום דבר לא הואיל.

עד שהוא הגיע לרשב"י. בתחילה, הוא רק תמך בארגון יום ההילולא, ולאחר מכן הפך לבן משפחה לכל דבר ועניין. הוא התחבר למשפחת אור הרשב"י, כשהיא הופכת למשפחתו השניה. ואולי הראשונה. 

שמו של רמי הוזכר כל העת לתפילה בישיבת המקובלים. המניעים והעיכובים שלו היו קשים ביותר. במשך שנים ארוכות, הוזכר שמו לתפילה בכל הזדמנות, ובכל אותה העת, למרות הייאוש הרב שעובר על רמי, הוא שומר פינה של תקווה שתבוא לו מרשב"י. וכך, בכל שנה ושנה, זוכה רמי להדליק את 'נר הרשב"י הקדוש' ביום ל"ג בעומר, וזוכה לתפילת המקובלים בקברו של רשב"י. 

כשהשער אצל רשב"י נפתח, הוא לא נסגר!!!

וכפי שכבר אמרנו, כאשר השער נפתח, הוא לא נסגר. הישועה באה מהמקום הכי לא צפוי. לא מאתרי ההיכרויות ולא מהמפגשים. הישועה הגיעה ישירות מרשב"י.

היה זה במהלך 'שבעה' על הדוד שנפטר. במהלך השבעה, ניגשו אליו הבנות-דודות, על מנת להכיר לו מישהי… בזמן הנכון, ובמקום הנכון, קרה המפגש הבלתי צפוי עם אשתי היקרה, פגישה שהובילה בתוך זמן קצר לקשר אמיתי של אהבה, אושר ושמחה. שנה לאחר מכן, כבר עמדו תחת החופה. "ברגע שזה הגיע-זה הגיע" אומר רמי.

וכשהשער נפתח… הוא לא נסגר! שנה לאחר החתונה, כבר זכו רמי ואשתו לחבוק בן ראשון. בן בכור. הדבר המאושר ביותר בחייו של רמי. ולפני מספר חודשים, זכו לחבוק תאומים. בן ובת. הממלאים את חייהם בשמחה אינסופית. 

ויש לו מסר לעם ישראל: "הייתי ברגעים קשים. לא האמנתי שהאושר של החיים שלי ממתין לי מעבר לפינה. אני מודה בכל יום לה' על כך שנתן לי את השכל להתחבר למשפחת אור הרשב"י, שנתנה לי את הכוח שלא להישבר גם ברגעים הכי קשים! רק בזכות החיבור שלי עם רשב"י, אני זוכה היום להיות בעל נאמן ואב מסור, למשפחת מאושרת ושמחה".

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

זקוקים לייעוץ? מתקשים בקבלת החלטה גורלית? תפילות בעת צרה, הדלקת נרות, סגולות וברכות לכל תחומי החיים

חייגו:

1700-55-80-80