כתבו לנו
פייסבוק
תרומה לרשב"י

נס רפואה!

"המוקדנית אמרה לי: את עוד תתקשרי לספר לנו שהבן שלך בריא, וכך היה!"

ברגע של ייאוש אמיתי והחשש מפני הלא נודע, החליטה רוני ציקורל להתחבר לרשב"י, ואז הכל השתנה לטובה…

הרגע הזו שבו חייגה רוני ציקורל למוקד ישיבת המקובלים אור הרשב"י, היה הרגע ששינה לה את החיים. כבר שנים שהיא שומעת על הניסים והישועות שקורים אצל רבי שמעון בר יוחאי, אבל מעולם לא חשבה שהיא זקוקה לזה. או כמו שאומרים 'עד שזה לא דופק אצלך בדלת'…

אבל הרגע הזה הגיע. וכשזה קרה, זה היה המוצא האחרון שלה. היא חייגה בהיסוס. מתלבטת. חוששת מפני השיחה. אבל לא הייתה לה ברירה. היא הרגישה שהיא חייבת לעשות את זה. למען בנה. 

הגידול התפשט במהרה

הכל החל כאשר הבן שלה, יואב, נכנס לניתוח חירום בעקבות גידול שהתגלה בראשו ובגבו. הרופאים לא בישרו טובות. גידול שהתפשט במהרה, והניתוח היה בלתי נמנע. שם, בבית חולים, כשהקירות האלמים הם היחידים הסופגים את הקושי הרב, הרגישה רוני שהיא חייבת להתחבר לרשב"י. וכך, למרות ההיסוס, היא מצאה את עצמה מחייגת למוקד הישיבה. מהרגע שענו לה לשיחה, היא הרגישה שעשתה את הדבר הנכון. המענה האנושי, החום שקיבלה מהמוקדנית שענתה לשיחה, שעוד לפני שהספיקה לומר מה ומי, כבר לקחה ממנה את שמה ושם בנה, והעבירה את השם לתפילת המקובלים.

היא הרגישה שעשתה את הדבר הנכון. באותו הרגע, היא חשה בחיבור עז לרבי שמעון בר יוחאי, וקיבלה את ההחלטה שתשנה את חייה. ההחלטה להתחבר למשפחת אור הרשב"י ולקבל לביתה את 'נר הרשב"י הקדוש'. הכוח שקיבלה, העידוד והתמיכה, היו כ"כ חסרים לה. היא הרגישה את השמירה וההגנה, ומני אותו רגע, הייתה בטוחה שהכל יסתדר.

במהלך השיחה, שהייתה מלאה בבכי וכאב, המוקדנית חיזקה אותה. היא סיפרה לה על מאות הסיפורים המגיעים לכאן, לישיבת המקובלים. על הכאב והצער שמתחלף לו בשמחה ואושר. היא חיזקה אותה ואמרה לה "את תראי, שבתוך חצי שנה, את תתקשרי לספר לי שהוא הבריא!

רוני ענתה אמן. אך לא באמת חלמה שהרגע הזה יגיע… 

המוקדנית שלחה לה לביתה את חבילת הניסים של רשב"י. נר הרשב"י הקדוש, והקמיע של רבי שמעון בר יוחאי, שיוסיף שמירה והגנה על בנה. במקביל, החלו ההכנות לקראת נסיעה לטיפולים בארה"ב, כהמלצת הרופאים. כמובן, שבין שלל הדברים שנארזו במזוודות, היה מונח גם הקמיע של רשב"י. 

והלא יאומן קרה. חצי שנה בדיוק לאחר שהתחברה למשפחת אור הרשב"י, הבן שלה הבריא ויצא מהמחלה לגמרי. תקופה קצרה לאחר מכן הוא התגייס לצבא, כחייל בריא ושלם!

ויש לה מסר לעם ישראל: "אל תאבדו תקווה. תאמינו שיש ניסים. יש במירון כוח מיוחד של רבי שמעון בר יוחאי, ומי שמחובר למשפחת אור הרשב"י זוכה להיות מחובר לכוח הזה. תעשו את זה בשביל עצמכם. בשביל הילדים שלכם".  

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

זקוקים לייעוץ? מתקשים בקבלת החלטה גורלית? תפילות בעת צרה, הדלקת נרות, סגולות וברכות לכל תחומי החיים

חייגו:

1700-55-80-80